Gebruik je ongeroosterde noten, rooster ze dan kort in een droge koekenpan voordat je ze grof hakt.
Breng een pan met gezouten water aan de kook terwijl je de broccoli in middelgrote roosjes snijdt en de steel in rondjes van ongeveer 1/2 cm snijdt.
Voeg, zodra het water kookt, de gnocchi en broccoli toe aan de pan en kook ze 2 minuten. Giet af en laat een paar minuten uitstomen, dit zorgt ervoor dat ze tijdens de volgende stappen goed kunnen karamelliseren.
Smelt 30 g boter in je koekenpan op middelhoog vuur, voeg vervolgens 2 T harissa toe (meer naar smaak, wat ik wel zou doen).
Fruit de harissa een paar seconden aan, tot het in je neusgaten doordringt, voor je de gnocchi en broccoli aan de pan toevoegt. Verdeel ze in een gelijkmatige laag over de bodem van de pan, met de 'bloemige' kant van de broccoli naar benden (waar mogelijk). Zo kan de broccoli de smaken echt goed opzuigen. Laat alles nu 2 minuten echt volkomen met rust, niet met de pan schudden, niet even roeren, gewoon 2 minuten laten staan zodat alles goed kan karamelliseren.
Roer na 2 minuten alles door, zet het vuur lager en laat alles nog 4-5 minuten door bakken, onder af en toe roeren.
Breng eventueel op smaak met wat zout of meer harissa, verdeel over twee borden en bestrooi met de grof gehakte noten uit stap één.